Regulamin

REGULAMIN ZAMAWIANIA SZABLONU
  • Jeśli pragniesz zamówić grafikę inną od szablonu - zostaw komentarz z taką informacją. Z wielką chęcią wykonam coś odrębnego :)
  • Formularz i regulamin zamawiania okładek na Wattpad jest inny, znajduje się tutaj.
1. Szablony wykonuję tylko na Blogspot.
2. Zamówienia wykonuję prywatnie,  nie udostępniam szablonu na blogu.
3. Zanim złożysz zamówienie upewnij się, że aktualnie je przyjmuję. Informacja zazwyczaj znajduje się w bocznej kolumnie bloga.
4. Blog, na którego szablon zamawiasz, musi być prowadzony regularnie przynajmniej od 3 miesięcy.
5. Mail ze zgłoszeniem musi zawierać wszystkie punkty zgodne z FORMULARZEM ZAMÓWIENIA. Po wysłaniu wiadomości dodaj komentarz pod najnowszym postem informując, że zamówienie zostało wysłane.
6. Zaraz po złożeniu zamówienia wstaw button/link do Coequal na swojego bloga. Button znajdziesz tutaj.
7. Na maila z zamówieniem odpisuję w przeciągu kilku dni. Jeśli przyjmę zamówienie podaję również czas przybliżonego czekania na jego wykonanie.
8. Zamówienie zostanie odrzucone, jeśli zamawiający nie będzie przestrzegał zasad zawartych w regulaminie. O odmowie informuję mailem.
9. By zamówienie mogło zostać przyjęte proszę o zaobserwowanie tego bloga. Na znak zapoznania się z regulaminem na samym początku wiadomości z zamówieniem napisz nick, pod którym obserwujesz Coequal.
10. Jeśli po otrzymaniu i zainstalowaniu szablonu źle się on wyświetla, w nagłówku pojawiła się literówka, lub zaistniał inny problem niezwłocznie mnie o tym poinformuj, a ja zajmę się naprawą. Najlepiej zrobisz to wysyłając na mojego maila screeny z problemem.
11. Jeśli zamawiający zmieni zamówiony szablon na inny dodaję go ponownie, tym razem jako szablon wolny.
12. Odrzucić zamówienie mogę z różnych powodów. Pamiętaj, że zawsze możesz złożyć je ponownie, lub dodać jako propozycję w odpowiedniej zakładce (wtedy będzie on szablonem wolnym).
13.  Wysyłając maila z zamówieniem zgadzasz się z zasadami podanymi powyżej i zobowiązujesz się do ich przestrzegania.


REGULAMIN POBIERANIA SZABLONÓW, DODATKÓW I PRAC GRAFICZNYCH

1. O każdym pobraniu informuj pod najnowszym postem.
2. W komentarzu musi znaleźć się hasło (znajdziesz je poniżej), numer/nazwa szablonu, dodatku lub innej grafiki oraz adres bloga na którego daną rzecz pobierasz.
3. Tak długo, jak na blogu znajduje się szablon, musi być na nim umieszczony link/button do Coequal.
4. Jedyne modyfikacje jakich możesz dokonać w szablonie to te możliwe w projektancie szablonów Bloggera.
5. Hasło potrzebne do wypakowania szablonu i innych paczek to 'bloodlines'
6. Na znak zapoznania się z regulaminem, na samym początku komentarza informującego o pobraniu podaj hasło: błękitnooki chłopiec (hasło może ulec zmianie).
7. Po pobraniu dodatku lub pracy graficznej dodaj credit - link/button do Coequal na swoją stronę lub bezpośrednio pod pracą graficzną. Button znajdziesz tutaj.
8. Pobierając cokolwiek z bloga Coequal zgadzasz się z zasadami podanymi powyżej i zobowiązujesz się do ich przestrzegania.

Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie.
Ostatnia aktualizacja: 17.12.2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz